Od tog kobnog jutra pa do 14. travnja zabilježeni su još brojni slabi i umjereni potresi. Kako to izgleda kad se na jednoj karti prikažu svi njihovi epicentri, Zagrebački seizmolozi su spojili u jedan video.
Seizmološka služba Geofizičkog odsjeka na PMF-u posljednjih je tjedana na svojim uređajima marljivo hvatala sva podrhtavanja koja su se dogodila u Zagrebu od 22. ožujka, jutro kad je hrvatsku metropolu pogodio razorni potres od 5,5 stupnjeva po Richteru.
Od kobnog 22. ožujka pa do 14. travnja zabilježeni su još brojni slabi i umjereni potresi. Kako izgleda kad se na jednoj karti prikažu svi njihovi epicentri u 23 dana od prvog potresa, Zagrebački seizmolozi su spojili u jedan 10-minutni video, koji su objavili na svom Youtube kanalu, prenosi direktno.hr.